Pregătirea cadrelor didactice pentru concursul de directori x

Portofoliu

În perioada 09.01.2008 - 30.12.2013, Zece Plus a organizat programe educaţionale pentru următoarele instituţii:

Inspectoratul Şcolar al Municipiului București
Inspectoratul Şcolar Judeţean Ilfov
Inspectoratul Şcolar Judeţean Gorj
Inspectoratul Şcolar Judeţean Sălaj
Casa Corpului Didactic Tulcea
Casa Corpului Didactic Teleorman
Casa Corpului Didactic Gorj
Casa Corpului Didactic "Simion Mehedinţi" - Focşani
Liceul Odobleja - Bucureşti
Colegiul Tehnic Airinei - Bucureşti
Şcoala nr. 146 "I.G. Duca" - Bucureşti
Colegiul Mecanică Fină - Bucureşti
Colegiul Național "I.L. Caragiale" - Bucureşti
Liceul Teoretic "G. Moisil" - Bucureşti
Liceul Teoretic "E. Lovinescu" - Bucureşti
Colegiul Tehnic "Miron Nicolescu" - Bucureşti
Colegiul National "Aurel Vlaicu" - Bucureşti
Colegiul Tehnic Media - Bucureşti
Colegiul Economic "V. Madgearu" - Bucureşti
Liceul Teoretic Bulgar"Hristo Botev" - Bucureşti
Colegiul National Ion Neculce - Bucureşti
Şcoala nr. 280 "M. Sebastian" - Bucureşti
Şcoala nr. 152 "Uruguay" - Bucureşti
Şcoala nr. 79 - Bucureşti
Şcoala nr. 175 - Bucureşti
Şcoala nr. 5 "Corneliu Popescu" - Bucureşti
Şcoala nr. 177 "N. Grigorescu" - Bucureşti
Şcoala nr. 186 "E. Văcărescu" - Bucureşti
Şcoala nr. 178 – Bucureşti
Şcoala nr. 7 – Bucureşti
Şcoala nr. 193 – Bucureşti
Şcoala nr. 118 "V. Alecsandri" - Bucureşti
Şcoala nr. 11 "I.H. Rădulescu" - Bucureşti
Şcoala nr. 205 "Adrian Păunescu" - Bucureşti
Colegiul Naţional "Octavian Goga" - Sibiu
Grup Şcolar "Avram Iancu" - Sibiu
Liceul German "A. M. Guttenbrunn" - Arad
Grup Şcolar de Transporturi "Henri Coanda" - Arad
Şcoala Generală Nr. 5 - Arad
Colegiul National "Stefan cel Mare" - Suceava
Colegiul Tehnic "Petru Musat" - Suceava
Colegiul Tehnic de Industrie Alimentară - Suceava
Grup Scolar Silvic - Campulung Moldovenesc
Colegiul Tehnic "Lațcu Vodă" - Siret
Grup Scolar Constructii Montaj - Focșani
Colegiul Economic "Mihail Kogalniceanu" - Focșani
Grupul Şcolar Transporturi Auto - Focşani
Grup Şcolar Agricol - Focşani
Grup Şcolar "G. Balj" - Adjud
Grup Scolar Tehnologic "D. Filipescu" - Buzău
Colegiul Economic "Ion Ghica" - Brăila
Colegiul Tehnic "Edmond Nicolau" - Brăila
Liceul de Arta "Hariclea Darclee" - Brăila
Şcoala Generală "C. Aldea" - Brăila
Grup Scolar Economic "Johannes Kajoni" - Miercurea Ciuc
Grup Scolar Economic - Administrativ "Berde Aron" - Sfantu Gheorghe
Grup Scolar Energetic - Tirgu Jiu
Liceul sportiv - Tirgu Jiu
Scoala Nr. 1 - Motru
Colegiul Economic Hermes - Petroșani
Liceul de Informatică - Petroșani
Școala Generală "Carmen Sylva" - Petroșani
Școala Generală "I. G. Duca " - Petroșani
Școala Generală "Ana Colda" - Petrila
Grup Scolar "Constantin Brancusi" - Petrila
Liceul Teoretic "Sabin Dragoi" - Deva
Şcoala "A. Mureşanu" - Deva
Centrul de Pedagogie Curativă - Simeria
Colegiul Național de Informatică "Traian Lalescu" - Hunedoara
Liceul Teoretic "Avram Iancu" - Brad
Grup Scolar "Crişan" - Crişcior
Colegiul National "I.M. Clain" - Blaj
Colegiul Tehnic "Dorin Pavel" - Alba Iulia
Colegiul Tehnic - Aiud
Grup Scolar Industrial "Al. Popp" - Reșița
Colegiul Tehnic "Gh. Asachi" - Onești
Liceul Pedagogic "Gh. Asachi" - Piatra Neamt
Liceul Teoretic "Aurel Vlaicu" - Breaza
Grup Scolar Industrial - Tismana
Liceul Teoretic Traian - Constanţa
Liceul Teoretic "Cuza Vodă" - Huși
Colegiul Tehnic "Henri Coandă" - Tulcea
Colegiul Naţional Anastasescu - Rosiori de Vede
Colegiul Tehnic "Anghel Saligny" - Roşiori de Vede
Grădinița "Voinicel" - Zalău
Colegiul Tehnic "Armand Călinescu" - Piteşti
Colegiul Naţional "Andrei Șaguna" - Brașov
Şcoala Generală Nr. 4 - Brașov
Şcoala Generală Nr. 14 - Brașov
S.C. DMC AG S.R.L. - Onești
S.C. DanProd S.R.L. - Tg. Ocna
S.C. Data Tech S.R.L. – Onești
S.C. MoisConstruct S.R.L. - Onești
S.C. Elex S.R.L. - Onești
S.C. Interagroaliment S.R.L. - Onești
S.C. Mailat Comixt S.R.L. - Onești
S.C. CostyanInfo S.R.L. - Onești
S.C. Dentas România S.R.L. - București
S.C. Nobel România S.R.L. - București
S.C. Mobconstruct S.R.L. - Brașov
S.C. Arta Lemnului S.A. - Campina
Primăria Coțofănești - Bacău
Primăria - Onești
Administrația Financiară - Onești
Spitalul Municipal - Onești
Spitalul Municipal - Focșani
Spitalul Municipal - Brăila
Spitalul Municipal - Gheorgheni
S.C. Compania apă - canal S.A. - Brașov
| Edu ZecePlus